Szanowni Państwo, uprzejmie informuję że Przedszkole nr 8 im. J. Korczaka w Koszalinie planuje prowadzenie zajęć od dnia  18 maja 2020 r. zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

W związku z wprowadzonym reżimem sanitarnym wprowadza się ograniczenie liczebności grup. Przedszkola są czynne dla rodziców dzieci pracujących, którzy nie mają innej możliwości zapewnienia dziecku opieki oraz nie pobierają zasiłku opiekuńczego na dziecko. Zgodnie
z rekomendacją MEN w pierwszej kolejności przyjmowanie dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zasady funkcjonowania przedszkola w czasie epidemii są opisane w zamieszczonej poniżej Procedurze zapewniania bezpieczeństwa dzieciom i pracownikom Przedszkola nr 8 im. J. Korczaka w  związku z wystąpieniem COVID-19

 

Proszę rodziców, którzy zadeklarowali przyprowadzenie dziecka do przedszkola od  dnia 11 i  18 maja 2020r.  o wypełnienie OŚWIADCZENIE RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH w związku ze zgłoszeniem dziecka do przedszkola. Oświadczenie należy wydrukować, podpisać i skan lub fotografię przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia  13.05.2020 roku

Informację o zakwalifikowaniu dziecka do przedszkola otrzymacie Państwo drogą meilową/telefonicznie dnia 15 maja 2020 roku.

 

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa  oraz oświadczenie rodziców do pobrania: http://www.przedszkole-korczaka.net/index.php/do-pobrania